VÝHODNÉ 2 X WASCHKÖNIG XXL GELU NA PRANÍ 96 PRACÍCH CYKLŮ + WASCHKÖNIG AVIVÁŽ 1L ZDARMA

Kód: 418
Novinka
332 Kč
Skladem

Velmi hustý a koncentrovaný prací gel na bílé i barevné prádlo. Objem 2 x 3,375l vystačí až na 192 pracích cyklů. Waschkönig Aviváž 1l v hodnotě 53 Kč ZDARMA. Výběr aviváže, prosíme, upřesněte v poznámce ve třetím kroku objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadno se rozpouští. S vysokou účinností odstraňuje skvrny a fleky a pečuje o strukturu vláken.Gel má ve svém složení látku na ochranu proti korozi pračky a vodnímu kameni. Velice příjemná vůně.

Druhy k výběru:

  • Universal na bílé a barevné prádlo
  • Color na barevné prádlo
  • Black na černé a tmavé prádlo

 

Wasckönig Aviváž:

Dlouhotrvající svěžest s unikátní technologií působí na bázi mikrokapslí, které uvolňují vůni postupně, takže si prádlo uchová svou přirozeně svěží vůni po mnoho dní. Něžná měkkost pravidelného používání dodá Vašemu prádlu měkkost, takže bude velice příjemné na nošení. Aviváž WaschKönig zanechá na všech vláknech speciální ochrannou vrstvu, a proto zůstane Vaše oblečení déle tak pěkné, jako když jste ho právě koupili. Aviváž WaschKönig zabraňuje vzniku elektrostatické elektřiny na vašem oblečení. Proto se oblečení nelepí na tělo a umožňuje vám volnější a příjemnější pohyb.

Druhy k výběru:

  • Winterbrise 
  • Rotblumen
  • Frühlingsbrise

 
V případě neuvedení požadované kombinace zasíláme standardně 1 x Universal a 1 x Color + 1 x libovolný druh aviváže.

 Teplota praní 20 – 90 °C.

Dovezeno z Německa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 10 kg