Doprava a platba


Doprava


Osobní odběr - Krnov a Bruntál

Cena dopravy: ZDARMA

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na našich pobočkách v Krnově nebo Bruntále po předchozí domluvě.

 

Zásilkovna

Cena dopravy: 59 Kč (do 5kg), 99 Kč (do 10kg)

 

Česká pošta

Cena dopravy: 120 Kč

Zboží, objednané do 16h v pracovní den, (které je Skladem), Vám doručí Česká pošta na Vaši adresu následující pracovní den. Objednané zboží v době pracovního volna, Vám bude doručeno následující 2. pracovní den. O termínu doručení budete informování SMS zprávou nebo e-mailem. Pokud Vás doručovatel nezastihne, bude pro Vás balík uložen na poště po dobu 7 dnů.

 

DPD

Cena dopravy: 120 Kč

Jakmile předáme Váš balíček společnosti DPD, můžete se na něj těšit už následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu DPD si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.

InTime

Cena dopravy: 120 Kč

Jakmile předáme Váš balíček společnosti InTime, můžete se na něj těšit už následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu InTime si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.

Platba


Převodem na účet

Cena za platbu: ZDARMA

Při zvolení platby převodem na účet Vám bude automaticky zaslán email s pokyny k platbě. Balíky expedujeme po připsání platby na účet, časové rozmezí tedy může být ovlivněno platbou.

Číslo účtu: 2725796113/0800
Variabilní symbiol: číslo objednávky

 

Zboží hned, platím za 14dní (Twisto)

Cena za platbu: ZDARMA

Platbou přes Twisto Vám umožňujeme objednat dnes a zaplatite až za měsíc. Více informací na webových stránkách www.twisto.cz

  

Online kartou - GO PAY

Připravuje se. Již brzy.